آکادمی مدرن اندیشان

آکادمی مدرن اندیشان جی

آموزش صفر تا صد Frontend

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

طراحی سایت، بسم اللهِ برنامه نویسی

به عنوان کسی از هجده سالگی شروع به برنامه نویسی کردم و در نوزده سالگی استخدام یک شرکت دانش بنیان شدم؛ میتونم به جرات به شما بگم هر علاقه ای به تکنولوژی در زمینه فناوری اطلاعات داری، برای دسترسی راحت به اون، میتونی از طراحی سایت شروع کنی!

طراحی وب سایت در عین حال که بنظر ساده میرسه سخت ترین فیلد برنامه نویسی محسوب میشه و مطالبی و سرفصل هایی که شامل میشود، به هیچ وجه حتی با هوش مصنوعی هم قایل مقایسه نیست.

علاوه بر این چون با تکنولوژی های بسیاری سرکار دارید، به سرعت دید شما نسبت به برنامه نویسی باز و خلاقیت شما بیشتر و بیشتر میشود.

پس یغیناً پیشنهاد من به شما چه فردی مبتدی چه مسلط باشید این است که طراحی سایت را برای آینده خودت واقعاً جدی بدون و بدون اول از همه باید بری سمتش (همه ی راه های به سوی اوست!)

اپلیکیشن بخوای طراحی کنی، باید بدونی اطلاعات اپ تو از یک وب سرور خونده میشه پس اول یک سایت میخوای، هوش مصنوعی بخوای کار کنی، نهایتش باید خدماتت رو در قالب یک اپلیکیشن (یا همون سایت) ارائه بدی و…! امیدوارم خوب منظورمو گرفته باشی.

پس اگر واقعاً تحقیقات رو انجام داده بیا به ملموس ترین شکل ممکن دوره صفر تا صد Frontend که پله اول طراحی سایت هست رو با هم شروع کنیم و پله پله بریم جلو.

دقت کنید که در تمام دوره های صفر تا صد آکادمی مدرن اندیشان جی، علاوه بر اینکه مباحث همیشه بروز هستند و با بروزرسانی تکنولوژی ها بروزرسانی میشوند، از مبتدی تا پیشرفته به تمام مباحث مربوط به آن دوره پرداخته میشود و هیچ نکته ای از قلم نمی افتد.

محمّد جواد قانع دستجردی

مدیر عامل و برنامه نویس ارشد شرکت دانش بنیان مدرن اندیشان جی - عاشق زبان PHP - فعال بازار Forex و Crypto - ایجاد کننده سامانه های مبتنی بر هوش مصنوعی و مبتنی بر GIS

مدرس