آکادمی مدرن اندیشان

آکادمی مدرن اندیشان جی

پیوند های داخلی

فهرست مطالب

زمینه پیوندهای داخلی

فهرست مطالب

پیوند داخلی باید یکی از نقاط تمرکز کلیدی در استراتژی سئو شما باشد. این جنبه مورد علاقه من از سئو است زیرا بسیار کاربردی است. بنابراین اجازه دهید اهمیت یک ساختار پیوند داخلی عالی را توضیح دهم. یاد بگیرید که چگونه سایت خود را توسط گوگل (Google) ایندکس کنید و رتبه خوبی کسب کنید.

متن نوشته (Context)، کلمه ی سئو سال 2018 است

بسیاری از اطلاعات در مورد نحوه کار گوگل از پتنت ها به دست می آید. هر زمان که گوگل فناوری جدیدی ارائه می کند، گام بعدی اغلب ادعای حق ثبت اختراع است. مطالعه این پتنت ها اطلاعات زیادی در مورد آنچه که گوگل انجام می دهد به ما می دهد. این روزها، آنچه مدام مطرح می شود، زمینه است. بیل اسلاوسکی، کهنه کار سئو، متن را عبارت جستجوی سال می نامد.

به نظر من حق با بیل است. زمینه چیزی است که به گوگل کمک می کند تا دنیای اطراف ما را درک کند. به عنوان مثال، گوگل متنی را در مورد اصطلاح “کفش باله” رتبه بندی نمی کند فقط به این دلیل که شما از کلمه “کفش باله” در هر جمله دیگری استفاده می کنید. گوگل در فهمیدن اینکه یک متن در مورد چیست و چگونه آن را در طرح کلی چیزها قرار دهد بهتر و بهتر می شود. گوگل می تواند متون را بخواند، بنابراین درک متن، مترادف ها، کلمات و مفاهیم مرتبط حیاتی می شود. پست من در مورد پیوند های مرتبط حاوی افکار بیشتری در مورد این موضوع است.

زمینه پیوند های داخلی مهم است

زمینه ای که ما پیوندهای داخلی را در آن جاسازی می کنیم نیز اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. گوگل می تواند بر اساس متنی که این پیوندها را در آن جاسازی کرده ایم، تعیین کند که آیا پیوندها برای خواننده مفید هستند یا خیر. لینک های مرتبط برای کاربر مفید هستند. پیوندهایی که منطقی هستند به رتبه بندی یک پست کمک می کنند. اگر یک پست دارای تعداد زیادی لینک متنی خوب از صفحات دیگر باشد، شانس بالاتری برای رتبه بندی خواهد داشت. بنابراین، زمینه یک پیوند، به عنوان مثال، جمله ای که در آن از یک پیوند استفاده می کنیم، برای گوگل برای تعیین اینکه آیا یک صفحه خاص باید در صفحات نتایج جستجو رتبه خوبی داشته باشد یا خیر، بسیار مهم است. بنابراین پیوندهای متنی در پست‌های وبلاگ از پیوندهای تصادفی در فوتر ارزشمندتر هستند.

پیوند داخلی از دو جهت اهمیت دارد

لینک سازی داخلی به دو دلیل برای سئو ضروری است.

  1. اول ضروری است که سایت خود را ایندکس کنید. از آنجایی که گوگل لینک ها را می خزند (فرایند ایندکس کردن که به اصطلاح اسکرپ کردن نیز گفته میشود)، به هر پست و صفحه در سایت خود به پیوند نیاز دارید تا مطمئن شوید که گوگل به اندازه کافی برای ذخیره سایت شما در ایندکس وارد می شود.
  2. دوم شما نیاز به لینک های داخلی دارید تا سایت خود را به خوبی رتبه بندی کنید. و اینجاست که زمینه پیوندهای داخلی وارد می شود. پیوندهای تعبیه شده در یک زمینه معنی دار به رتبه بندی سایت شما بیشتر از پیوندهایی در پاورقی یک متن کمک می کند.

لینک های داخلی برای ایندکس شدن سایت شما ضروری است. زمینه پیوندهای داخلی برای رتبه بندی سایت شما و نحوه رتبه بندی آن ضروری است.